התנהלות כלכלית נכונה והשקעות בשוק ההון

כל הכלים הפיננסים שלא למדנו בבית הספר

13/02/2020 | האנגר 23 - מקור החיים 23, תל אביב

מה הלו"ז ועם מה תצאו בתכלס?

התנהלות כלכלית נכונה

רבים מבלבלים בין התנהלות כלכלית נכונה לחיסכון. הנושאים באמת קשורים זה לזה, אבל להתנהל כלכלית נכון לא קשור רק לחיסכון. בהרצאה תבינו אחת ולתמיד איך ניתן לחיות בלי חרדות מבחינה פיננסית ואיך לסגל לעצמנו כלים פרקטיים לכל מה שקשור לכסף שלנו.

כלים לחיסכון אגרסיבי

עשינו מחקר כדי למצוא מלא דרכים לחיסכון אגרסיבי מההוצאות הקבועות והמשתנות. אחרי ההרצאה תבינו איך אפשר לחסוך בהוצאות האלה וגם יהיה לכם עוד כסף שיכול להתפנות להשקעות בשוק ההון וליצירת נכסים מניבים. שווה לא? 🤩

השקעות בשוק ההון

אחד הנושאים הכי מעניינים שנעסוק בהם הוא "איך להתחיל להשקיע פסיבית בשוק ההון?" חשוב להגיד שזה יהיה חלק קצר ובסוף ההרצאה נציע לך להצטרף לתכנית הליווי למשקיעים מתחילים - התכנית היחידה שבמסגרתה יהיה לך ליווי אישי להשקעה הראשונה שלך!

כרטיסים

אזלו הכרטיסים 

כרטיס יחיד

50
  • בחירה זו מקנה כניסה בודדת עבורך בלבד

כרטיס זוגי

95
  • בחירה זה מקנה כרטיס זוגי עבורך ועבור בן/בת זוג, שותף, חבר/ה וכו'
המרצה

על המרצה

דני גדייב הוא יועץ פיננסי-עסקי שמוביל עסקים ואנשים פרטיים להצלחה כלכלית. דני הוא המנכ"ל של "הומאיגד – העשרה פיננסית לצעירים" שם הוא והצוות שלו מובילים צעירים להצלחות כלכליות.

היום דני וצוות "הומאיגד" מעניקים כלים פיננסיים לקהל הלקוחות שלהם דרך ייעוצים פיננסים, ליוויים אישיים להשקעות בשוק ההון, בניית מסלול חיסכון פנסיוני מותאם אישית, סיוע בבחירת ביטוחים האישיים וייעוץ עסקי שמוביל ליצירה של מקורות הכנסה נוספים ובניית נכסים מניבים.

לדני תואר ראשון במנהל ציבורי ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. דני מרצה, מלמד ומייעץ מזה כמה שנים מתוך שליחות ומטרה לשפר את מצבם הפיננסי של צעירים וצעירות בישראל.

פרטים טכניים

תאריך: 13/02/20
שעות: 21:30 – 19:30 
מיקום: האנגר 23, מקור החיים 23, תל אביב – חלל המשרדים של קהילת Venn.

לפרטים נוספים ולשאלות: info@homygod.org

או לשלוח הודעה בווטסאפ👇

למה לחכות? ההרשמה נגמרת בקרוב

האירועים האחרונים שלנו היו Sold Out תוך זמן קצר – מומלץ לשריין את מקומך עכשיו!

ימים
שעות
דקות
שניות
מתנצלים אזלו הכרטיסים או שנגמר הזמן. ניפגש באירוע קהילה הבא 🙂

Made with ❤ by Club Media

דילוג לתוכן