הסיפור שלנו

 

כסף, כולנו מנהלים מערכות יחסים שונות עם כסף, אנחנו עובדים קשה כדי להשיג אותו, אנחנו עסוקים במה אנחנו יכולים לרכוש איתו, אבל תכל’ס, אף אחד לא לימד אותנו מעולם איך להתנהל איתו כדי לגרום לו לעבוד בשבילנו. פה אנחנו נכנסים לתמונה.

מי אנחנו?

אנחנו צוות של אנשי מקצוע שפועלים רק ע”ב הצלחה והערך העליון שלנו הוא שביעות רצון הלקוח. הצוות שלנו מורכב ממאמנים לכלכלת המשפחה, מתכננת פיננסית, יועצת משכנתאות, יועץ בתחום הביטוח ופנסיה, יועצים עסקיים, והדובדבן שבקצפת – מומחי שוק ההון בשיטת ליווי אישית להצלחה. 

אצלנו התהליך נורא פשוט, אנחנו מקיימים שיחה עם הלקוח ואז פגישה. כבר בפגישה אתם תוכלו לראות כמה אנחנו יכולים לחסוך לכם היום וכמה תצליחו להרוויח בזכותינו בטווח הארוך. קודם מראים לכם כמה שהתכנית שווה לכם מבחינה כלכלית, ורק אז מתחילים לעבוד!

איך אנחנו הולכים לעזור לך?

קודם כל חשוב להגיד שהתהליך שלנו מותאם לצרכי הלקוח וזו הסיבה שכל תהליך מתחיל בשיחת טלפון ולאחר מכן פגישה. כבר בפגישה אנחנו נראה לכם כמה אתם תחסכו ותרוויחו באמצעות המודל האפקטיבי שלנו לליווי פיננסי. המטרה שלנו היא שתוכלו להבטיח שהעתיד שלכם יהיה מוגן ותוכלו להנות מפירות ההצלחה של התכנית שנים קדימה. 

קצת על מייסד החברה

את החברה הקים דני גדייב, מלווה פיננסי ומוביל פרטיים ועסקים לשיפור מצבם הכלכלי, יציאה ממינוס ויצירת הכנסות פאסיביות.

דני הוא הבעלים של הומאיגד – השכלה ושירותים פיננסים וחברת BMF 360. בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A ותואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית B.A. עם ניסיון רב בתחום הפיננסי-עסקי.

ליווה עד היום עשרות לקוחות בהצלחה ונחשב למומחה מבוקש בתחום הפיננסים ויציאה לעצמאות כלכלית.


כמה מילים בנימה אישית

“אני רוצה לספר לכם בכנות כיצד הגעתי למודל שלנו:
לפני 8 שנים כשהייתי בתואר ראשון, ליוויתי נער בסיכון במסגרת מלגה שהשתתפתי בה.
האמא של הנער, סיפרה לי על המצב הכלכלי שלה.

היא סיפרה לי על חוב של 40,000 ₪ שיש לה ועל החרדות והלחצים האיומים שלה, אני מניח שהיא שיתפה אותי כי גם אני, בדומה לה, לא נולדתי בארץ וההורים שלי היו פחות או יותר מאותו מעמד כלכלי (בין הנמוכים אם לא ברור).

שאלתי אותה אם היא מרשה לי לנסות לעזור. והיא הסכימה 🙂

אז רתמתי את המשפחה שלה (אגב, אם חד הורית ויש לה שני ילדים, אחד בן 13 ואחד לפני צבא) ובניתי מעין תכנית הבראה למשפחה. היום הייתי קורא לזה תכנית כלכלית ליציאה מהמינוס אבל אז הייתי סטודנט שנה ב’ עם שתי עבודות, מלגה ותואר על הראש כדי לשרוד את תקופת הלימודים – לא הייתי “זה שמבין בפיננסים”, עדיין.

בכל מקרה, יצא שלאחר 4 חודשים האמא יצאה ממינוס וחובות של 40,000 ₪ לפלוס של 10,000 (ואפילו התחילה לחסוך קצת). ושם גיליתי שמה שמעניין אותי בחיים זה לעזור לאנשים, במיוחד בנושאים כלכליים.

האמא סיפרה עלי לחברה שלה שגם הייתה במצב בעייתי, והחברה סיפרה לעוד כמה חברות וככה השמועה עלי רצה. יצא שבאותה שנה ליוויתי כ-20 משפחות.

ב- 7 השנים האחרונות ליוויתי, הרצאתי והייתי מעורב בתהליכים לשיפור פיננסי עם מאות משפחות, אני מנהל קהילות בהן נמצאים למעלה מ- 12,000 אנשים, רובם זוגות צעירים ובעלי משפחות שפשוט רוצים לדעת כיצד לשלוט בכסף שלהם, לנהל אותו ולהרוויח ממנו הכנסה פאסיבית.

הניסיון שצברתי מוגש לכם באהבה והוא שיעזור לכם מצד אחד לחסוך אלפי שקלים בתשלומים מיותרים ומצד שני לאפשר לכם לבנות תוכנית פיננסית אמיתית, מעשית, שתוביל אתכם לביטחון כלכלי.

אני והצוות שלי מציעים לכם One Stop Shop, חברה שעובדת בשבילכם בלבד, לא בשביל הבנקים וגם לא בשביל שאר הגופים הפיננסים אלא רק בשבילכם!”

מוזמנים לקבל מאיתנו שיחת ייעוץ ראשונית בחינם (!) כדי לבדוק אם יש לנו איך לעזור גם לכם.

 

בהערכה רבה,
דני ומשפחת הומאיגד – השכלה ושירותים פיננסים

הצוות שלנו

יוחאי

יוחאי בוחבוט

מלווה משקיעים בשוק ההון

גיא טוביה

גיא טוביה

מנהל מחלקת פנסיה וביטוח

קרלין מלר - האסטרטגית

קרלין מלר

האסטרטגית - תכנון פיננסי

מתן קפל

מאמן לצמיחה כלכלית

דניאל פקטורוביץ'

יועץ משכנתאות

דני גדייב - מנכ"ל

שמי דני גדייב ואני מלווה פיננסי ומוביל זוגות ומשפחות לשיפור מצבם הכלכלי, יציאה ממינוס והכי חשוב ליצור הכנסות פאסיביות.

אם אתם מקבלים את הדוחות החודשיים שלכם מבתי ההשקעות ואינכם יודעים לקרוא אותם, אם אתם יודעים שאתם לא מתנהלים פיננסית נכון ולא דאגתם “לנושא הזה” ברצינות – בטוח נוכל לחסוך המון כסף שאתם משלמים סתם.

One Stop Shop

תוכנית פיננסית במקום אחד

One stop shop וליווי מתמשך

יהיה לכם מישהו שדואג להכל במקום אחד, דואג לכסף שלכם ושאינו מושפע מהבנקים, בתי ההשקעות וחברות הביטוח

פגישה ממוקדת לבדיקת הפוטנציאל במספרים

תכנית מדויקת שכבר בפגישה הראשונה נראה לכם על איזה מספרים מדובר ומה אתם הולכים להשיג בתהליך

השכלה פיננסית

אתם תוכלו לקבל מה שרוב הישראלים מעולם לא קיבלו, תהליך השכלה פיננסית שיגרום לכסף שלכם לעבוד עבורכם ולייצר עוד הכנסה

ההשקעה שחוזרת אליך מהר

בעזרת אבחון מדויק רוב הלקוחות שלנו מחזירים את ההשקעה שלהם בתכנית שלנו תוך כמה ימים - כמה חודשים

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר

הרשמו לקבלת
קורס השקעות בשוק ההון בחינם

תיאוריה + פרקטיקה שתוביל אתכם להצלחה הפיננסית שלכם