בלוג פיננסי פרקטי

כאן תלמדו על מידע פיננסי פרקטי שיכול לגרום
לחשבון הבנק שלכם לחייך 🙂

הגדרת אסטרטגיה פיננסית לחיים

העוקבים אחרי הפוסטים שלי בבלוג כאן, בפייסבוק, במיילים ובשאר הערוצים, כבר יודעים שלדעתי צריך לתכנן את החיים מבחינה פיננסית בדיוק כמו שמנהלים עסק (שיש לו הוצאות, הכנסות, מיסים לשלם, לעבוד מול ספקים ולקוחות וכו').

המשך קריאה »

איך להזמין טיסות בזול – מאמר אורח

קודם כל חשוב לי לציין כי הניסיון שלי בהזמנת טיסות הוא בעיקר לאירופה, אך אני מאמינה שהשיטה שלי היא מתאימה לכל יעד בעולם. בפוסט הזה אני נותנת נטו טיפים על הזמנת טיסות זולות, אני לא ממליצה ספציפית על אתרים מסויימים.

המשך קריאה »

היי שוב! מוזמנים להתעדכן גם כאן..

ארבעת הנושאים העיקריים שתמצאו בבלוג זה הם:
1. התנהלות פיננסית תקינה
– עשה ואל תעשה.
2. השקעות וחסכונות בשוק ההון – מבוא וטיפים פרקטיים
3. פנסיה – איך להתכונן אליה כדי לחיות בכבוד בפרישה
4. משכנתא למתחילים – כלים מעשיים לחסכון של המון כספים שלא חייבים להוציא

אנחנו מנסים לשלב גם בדיחות, סיפורים וכד' כדי להקליל את הקריאה. בנוסף, כאן תקבלו עזרים ושיטות סופר פרקטיות שיגדילו לכם את הנטו וישנו לכם את החיים.

רוצה להתקדם כלכלית? כאן נרשמים לניזולטר ומקבלים כלים פיננסיים פרקטים לחיים!

בהרשמתך, הנך מאשרת/ת לקבל חומרים שיווקיים ופרסומיים. אנחנו מתחייבים לא להעביר את המידע שלך לאף גורם אחר ולא לעשות שימוש לרעה במידע שיש ברשותינו. נשלח לך תוכן פיננסי פרקטי בעל ערך רב 🙂

"הומאיגד" ומי מטעמה אינו בעל רישיון לעסוק בייעוץ השקעות. התכנים באתר, כמו גם ההרצאות הניתנות הן למטרות אינפורמטיביות בלבד וכל נזק שיגרם כתוצאה ישירה או עקיפה בעקבות שימוש במידע באתר זה הוא על אחריות המשתמשים בלבד ולא באחריות בעלי האתר וכותבי התוכן בו. אין לראות בתכני האתר משום תוכן שיווקי או שידול לבצע פעולות בניירות ערך או כל פעולה אחרת. לפני כל ביצוע פעולה עליכם להיוועץ באיש מקצוע בכדי להתאים את האמור באתר זה לצרכים שלכם.

למדו אחת ולתמיד להשקיע פסיבית בשוק ההון בתכנית הכוללת ליווי אישי להצלחה.

דילוג לתוכן