שירותים פיננסים

השירותים שלנו

כלכלת המשפחה

רוצים להתחיל לחסוך סוף סוף? מהלוואה להלוואה? הדאגה לעתיד הכלכלי של המשפחה לא עוזבת אותך?

במקום לשרוד בחיים הכלכליים אפשר ללמוד לצמוח, להגשים יעדים ומטרות, לחיות באופן מתוכנן ורגוע ולאפשר עתיד לנו ולילדינו.

למי זה מיועד?

ליחידים ומשפחות שרוצים לנהל באופן מוצלח את החיים הכלכליים ולתכנן את ההווה והעתיד.

איך נעשה את זה?

נסתכל ביחד על הפיננסים ונבנה תקציב מסודר שיעניק ביטחון כלכלי ומפה להשגת החלומות שלכם. יחד עם היועץ הכלכלי נגדיר יעדי חיסכון, מטרות ויעדים לחיים, נבדוק איך הכסף שלנו יכול לצמוח ולהניב פירות ונקבל מפת דרכים כלכלית כדי לחיות בביטחון וברווחה כלכלית.

תכנון פיננסי

לכולנו יש נכסים פיננסיים: קרן השתלמות, חסכונות פנסיוניים או חסכונות בבנק, תיק השקעות וכו’. האם אתם יודעים איך לנהל ולמקסם את הפירות של הנכסים שלכם? ההבדלים בין נכס מנוהל לנכס שאינו מנוהל יכולים להגיע למאות אלפי שקלים שישארו אצלך בכיס (או שמישהו אחר יקבל אותם). אנחנו יודעים לפרק את הנכסים שלך באופן מקצועי וללמד אותך כיצד לנהל אותם באופן מיטבי.

 

למי זה מיועד?

לכל מי שיש נכסים פיננסיים ורוצה ללמוד כיצד לעשות תכנון פיננסי פשוט וברור כדי לקבל את המקסימום מהכסף.

 

איך נעשה את זה?

נבחן את כל הנכסים הפיננסיים, נקבע את המטרות והיעדים לחיים ומתוכם את יעדי התוכנית הפיננסית האסטרטגית, נזהה כיצד אפשר להשאיר יותר כסף בעו”ש, ננתח את האפשרויות ונבנה תוכנית פיננסית לחיים, עם יעדים ומדדים ברורים לעבודה עצמית.

ביטוח

הידעת כי ביטוחים הם ההוצאה הרביעית בגודלה במשק הבית הישראלי? ביטוח הוא שפה ורוב האנשים לא יודעים לדבר ביטוחית, מהם הביטוחים שהמשפחה שלנו באמת צריכה? איך יודעים שאין לנו כפל ביטוחים? איך נהיה מכוסים בבריאות, דירה, טיפול סיעודי, אובדן כושר עבודה וביטוח חיים? איך בודקים את כל זה ונשארים בחיים? טוב ששאלתם!

 

למי זה מיועד?

לכל מי שיש ביטוחים ולמי שרוצה לדאוג לעצמו!

 

איך נעשה את זה?

בחינה של כל הביטוחים הקיימים ובדיקת כפילויות בהתאם לכיסויים שהלקוח מבקש, תכנון מסלול פנסיה בהתאמה לגיל ולצרכים, בדיקת עמלות ודמי ניהול מיותרים וכלל הכיסויים, כלים להמשך ניהול הביטוחים בחיי היום יום כדי לישון בשקט בלילה.

פנסיה

הנכס הכי גדול של האדם היא הבית שלו? זהו שלא! הנכס הגדול ביותר של הישראלים היא הפנסיה שלהם. רוב האנשים לא יודעים את זה, ולא יודעים שישנם מסלולי פנסיה שונים שניתן לבחור ביניהם. המומחה הפנסיוני שלנו ידע איפה אפשר לקצץ לך בדמי הניהול, ידאג “לאני העתידי” כבר עכשיו כדי שתוכלו  להתפרנס בכבוד לאחר הפרישה!

למי זה מיועד?

לכל מי שיש או רוצה פנסיה לעתיד.

איך נעשה את זה?

1. ביחד נבחן את המסלולים הפנסיוניים הקיימים ומה צריך בהתאם לגיל ולצרכי הלקוח

2. נבחן את העמלות ודמי הניהול ונתכנן כך שהעתיד שלנו יהיה בטוח וכדי שגם לך יהיו מאות אלפי שקלים יותר בפנסיה..

משכנתא

לקיחת או מיחזור משכנתא זה מפחיד, התחייבות גדולה שמשפיעה על החיים שלנו לזמן ארוך מאוד, הדבר החשוב ביותר במשכנתא הוא לבחור את המשכנתא הכי מתאימה לכם! והכי טוב עם יועץ משכנתאות שעובד בשבילכם ולא בשביל אף אחד אחר.

למי זה מיועד?

לכל מי שמתכנן לרכוש נכס באמצעות משכנתא

 

איך נעשה את זה?

נבחן יחד את הצרכים היחודיים שלך, נמצא את תמהיל המשכנתא האידיאלי, נמצא את הריביות המשתלמות ביותר, נבצע סקר בין הבנקים השונים, נכין את כל הניירת לבנק ונלך איתך יד ביד עד החתימה.

ייעוץ ומיקוד עסקי

דקה לאחר שהגשמת חלום והקמת עסק ועדיף דקה לפני, יש לבנות  תוכנית עסקית ואסטרטגיה פיננסית מדוייקת ונכונה לעסק שלך. המומחיות שלך היא בעסק שלך ואנחנו מומחים בפיננסים ונעזור לך למצוא את הדרך הטובה ביותר לעבוד פחות ולהרוויח יותר.

 

למי זה מיועד?

לנותני שירותים כמו מטפלים, עו”ד, בתחומי הפיננסים, מאמנים וגם ליזמים בתחומי הדיגיטל.

 

איך עושים את זה?

מפגשים ממוקדים שיתכננו את ההתנהלות הכספית של העסק, תמחור, ניהול תזרים מזומנים ואסטרטגיה, בניית תכנית עסקית פיננסית, הבנת הבסיס החוקי והמיסוי לגבי העסק, איך לתכנן מס והוצאות.

וגם בונוס – אימון מכירות לסגירת הרבה יותר עסקאות.

ליווי להשקעות בשוק ההון

דני גדייב, מנכ”ל “הומאיגד”. שהוא משקיע ותיק בשוק ההון מאמין שהדרך הכי אחראית להשקעה, שהוכחה מחקרית כרווחית יותר מ-98% מהמקרים, היא דרך השקעה במדדים מובילים ולטווח ארוך.

פה לא תמצא ריגושים ואקשן. אנחנו מאמינים בתכל’ס ללמוד איך להשקיע ולייצר תיק השקעות מניב וקל ליישום.

 

למי זה מיועד?

למי שרוצה ללמוד להשקיע באחריות בשוק ההון

 

איך עושים את זה?

תכנית ליווי אישית עם מנכ”ל החברה דני גדייב שבו תלמדו:  
את הידע המעשי לגבי השקעות, איך לחסוך במיסים, איך להשקיע עם הון עצמי נמוך – כיצד מתחילים בסכומים קטנים, איך בונים תיק השקעות, הבנת סיכונים וכיצד להמנע מרובם ואיך בונים אסטרטגיה כלכלית לחיים להגשמת החלומות האישיים שלך.

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר

הרשמו לקבלת
קורס השקעות בשוק ההון בחינם

תיאוריה + פרקטיקה שתוביל אתכם להצלחה הפיננסית שלכם